2419/​618

Ubekendt design

Et par væglamper af patineret messing med justérbar arm. Maks. Længde 75. (2)

Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.000 DKK

3.000 DKK