2417/2047
Must de Cartier Tank af forgyldt sølv. Quartz-værk. Brun Cartier-rem med Cartier C-spænde af guldbelagt stål. Ø 23,5×23,5 mm. 1990'erne.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Slidt rem. Ridset glas. Trænger til nyt batteri.
Armbåndsure, 24. april 2024
Vurdering
Hammerslag
26 bud
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||