2420/​579

Claus Bolby (f. 1944)

“Præstekraven”. Cylinderformet pendel af børstet aluminium med klare akrylplader. Udført hos Cebo. H. 29. Diam. 40.

Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

3.600 DKK

9 bud

1157093 3.600 DKK
867170 (Autobud) 3.400 DKK
1157093 3.400 DKK
867170 3.200 DKK
888697 (Autobud) 3.000 DKK
867170 2.900 DKK
888697 (Autobud) 1.600 DKK
916916 1.550 DKK
888697 1.500 DKK