2419/128
Fritstående rokoko konsolbord af nøddetræ, front med skuffe, kehlet kant og cabriole ben. Frankrig. 18. årh. H. 75,5. B. 82. D. 48.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag