2419/​311

To armstole af mahogni, dekoreret med intarsia, sæder med blomstret møbelstof. Empire form. Cirka 1900. (2)

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hammerslag