2419/159
Burmesisk buddha af lakforgyldt træ dekoreret med flusser. Ca. 1900. H. 71 cm.
Revner, afslag og slitage.
Vurdering
Hammerslag
6 bud
(Autobud) | ||
Revner, afslag og slitage.
(Autobud) | ||