2419/​513

Bent Karlby (f. Aa 1912, d. 1998)

“Kvadrille”. Et par kvadratisk væglamper af plastik med polykrome metalskærme. Udført hos Lyfa. L./B. 25. D. 11. (2)

Almindelig brugsslitage, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag

6.500 DKK

7 bud

6.500 DKK
6.000 DKK
5.500 DKK
(Autobud) 5.000 DKK
4.800 DKK
4.200 DKK
4.000 DKK