2420/​510

Dansk design

Væglampe med stel af galvaniseret metal og skærm af hvidlakeret metal. L. 55.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalningern. Rust. Buler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

500 DKK

11 bud

843576 (Autobud) 500 DKK
1153013 480 DKK
843576 (Autobud) 460 DKK
1153013 440 DKK
843576 (Autobud) 420 DKK
1153013 400 DKK
843576 (Autobud) 380 DKK
1153013 360 DKK
843576 (Autobud) 340 DKK
1153013 320 DKK
843576 300 DKK