2420/858
Otto Pedersen (f. Odense 1902, d. sst. 1995)
Moder og ban. Sign. Otto P. Udskåret og bejdset træ. H. 34.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Fodstykke og underben med revner. Afskalninger. Skimmel.
Bemærkninger
Vurdering
Hammerslag
5 bud
975805 | ||
1091821 | ||
975805 | ||
994497 | ||
1091821 |