2420/654
Hans Scherfig (f. København 1905, d. Fredensborg 1979)
“Halvaber”. Sign. Scherfig, 153/225. Litografi. Trykt hos U.M. Grafik. Lysmål 16×25.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Bemærkninger
Vurdering
Hammerslag
10 bud
891282 | ||
1135929 (Autobud) | ||
891282 | ||
1135929 (Autobud) | ||
891282 | ||
1135929 (Autobud) | ||
891282 | ||
1135929 | ||
822332 | ||
1157098 |