2419/​125

Louis XVI kommode af guldstafferet nøddetræ med plade af grå marmor. 18. årh.s slutning. H. 86. B. 116. D. 63.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

2.000 DKK

2.000 DKK